کانتور چیست؟ | کانتور صورت را چگونه انجام دهم؟

2021-02-28

پروبیتی: برای داشتن یک آرایش زیبا، ساده و در عین حال بسیار جذاب باید چه کار کرد؟ چگونه باید آرایش کنم تا ظاهرم عیب و ایرادی نداشته باشد ؟ چرا پوست صورتم درخشش لازم را ندارد؟ راستش را بخواهید، هیچ چیز پیچیده ای در این مورد وجود ندارد. تمام آنچه شما نیاز دارید لوازم آرایشی مناسب و چند ترفند آرایشی است. در این مقاله قصد داریم چند نکته در خصوص ترفند های کانتورینگ صورت را به آموزش دهیم، همراه ما باشید.

کانتور چیست

کانتور چیست؟ | کانتور صورت را چگونه انجام دهم؟

کانتورینگ چیست؟

یکی از روش های آرایشی متد کانتورینگ است که از سایه ها و هایلایت ها برای ایجاد برجسته سازی و فرورفتگی در قسمت های مختلف چهره استفاده می کند. توسط کانتورینگ می توانید قسمت های خاصی را که می خواهید بزرگ تر و برجسته تر به نظر آید را با هایلایت روشن و نقاطی که می خواهید فرورفته و کوچکتر به نظر برسد با رنگ تیره طراحی می کنیم. با این متد آرایشی، آرایش صورت تان جذابیت خاصی خواهد داشت .

کانتورینگ چیست

کانتور چیست؟ | کانتور صورت را چگونه انجام دهم؟

کانتور صورت را چگونه انجام دهم؟

پوست خود را با کرم مرطوب کننده، مرطوب کنید. کرم پودر پایه که به رنگ پوستتان نزدیک است را بزنید تا چهره شما یکدست شود. کانتور رنگ تیره را با یک اسفنج، از قسمت زیر استخوان گونه با حرکات کششی به سمت پایین در دو طرف صورت خود بزنید تا پوست این قسمت یکدست شود. از نوک تیز اسفنج استفاده کنید و کرم را در همان الگوی خطی که قرار داده اید محو کنید. سپس کانتور را به نقاط عمیق مانند چال گونه خود بکشید و درست در امتداد خط مو قرار دهید تا صورت و گونه هایتان بر جسته تر به نظر بیایید. از گوش ها به پایین گردن خود کانتور بزنید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ تفاوت قابل مشاهده ای بین صورت و گردن شما وجود ندارد. سپس، روی بینی خود دو خط، به سمت پایین بکشید تا یک اثر باریک سازی ایجاد کند. زیر چشم، چانه، پیشانی را با کرم پودری که دو درجه از پوستتان روشن تر است هایلایت کنید بهتر است بالای پیشانی و زیر گونه را کمی تیره کنید.

سپس قسمت های مشخص را محو کنید.

با مایقی لوازم آرایش خود، از جمله رژلب مات، مژه مصنوعی، مداد ابرو ، سایه چشم و… آرایشتان را ادامه دهید. 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید