چرا پوشک ریلکس بیبی ؟

2021-02-09

پروبیتی : چرا پوشک ریلکس بیبی ؟ همیشه خرید یک پوشک با کیفیت، مناسب و مقرون به صرفه برای فرزندان جز دغدغه های اصلی خانواده ها است.  در بیشتر موارد بدن کودکان به بعضی از پوشک ها با برندهای متفاوت واکنش نشان می دهند پوست بدنشان التهاب میابد، حالت سرخی و قرمز ی در قسمت پاها دارند و سوزش در این ناحیه نشانه از پوشک نامناسب است. همراه ما باشید تا پوشک مناسب فرزندان را معرفی نماییم.

چرا پوشک ریلکس بیبی

چرا پوشک ریلکس بیبی

پوشک کودک ریلکس بیبی

پوشک شورتی کودک ریلکس بیبی دارای لایه ی فوق العاده جاذب است که از نم زدگی و انتقال رطوبت به لباس و خارج از پوشک جلوگیری می کند . این پوشک برای جذب بهتر از کانال هایی برای هدایت مایع و جذب سریع تر استفاده می کند.

لایه ی خارجی پوشک ریلکس بیبی مدل شورتی از جنس پارچه است که جریان هوایی خیلی خوب را در پوشک ایجاد کرده در نتیجه پوست کودک دچار التهاب، سوزش، خارش، قرمز و…  نمی شود.

پوشک های شورتی ریلکس بیبی دارای نوار کشسان در ناحیه پهلو دارد که از ایجاد هر گونه خط و زخم و سرخی در ناحیه پهلو نیز جلوگیری می کند و سبب می شود تا کودک حس راحتی بیشتری داشته باشد.

علاوه بر ویژگی هایی که در بالا ارائه شد. راحتی تعویض کودک را برای مادران نیز فراهم نموده است . پوشک را مانند شورت پای کودک نموده و در زمان تعویض نیز کافی است قسمتی از نوار کشسان پهلویی را پاره نمایند و پوشک را تعویض نمایند.

 

چرا پوشک شورتی ریلکس بیبی

چرا پوشک ریلکس بیبی ؟

انتخاب پوشک ریلکس بیبی بر اساس سایز

زمانی که مشاهده کردیدکه پوشک روی پای دلبندتان خط یا به اصطلاح خط می اندازد یا کودک نم می زند یعنی وقت آن رسیده تا سایز پوشک را عوض کنید و یه سایز بزرگ تر بخرید.

توجه به سایز و وزن کودک همیشه یکی از مهم ترین فاکتور ها مهم در انتخاب سایز پوشک فرزندانتان می باشد که باید به ان توجه نمایید . 

پوشک ریلکس بیبی در چهار سایز در بازار ارائه می شود. 

  1. پوشک کودک ریلکس بیبی سایز ۳ مناسب برای دلبندان بین ۹ تا ۲۴ ماهه و برای وزن بین ۴ تا ۱۰ کیلوگرم مناسب است. پوشک سایز ۳ ریلکس بیبی حاوی ۳۴ عدد پوشک می باشد.
  2. پوشک کودک ریلکس بیبی سایز ۴ مناسب برای دلبندان بین ۹ تا ۲۴ ماهه و برای وزن بین ۹ تا ۱۸ کیلوگرم مناسب است. پوشک سایز ۴ ریلکس بیبی حاوی ۳۰ عدد پوشک می باشد.
  3. پوشک ریلکس بیبی سایز ۵ مناسب برای دلبندان بین ۹ تا ۲۴ ماهه و برای وزن بین ۱۱ تا ۲۵ کیلوگرم مناسب است. پوشک سایز ۵ ریلکس بیبی حاوی ۲۶ عدد پوشک می باشد.
  4. پوشک بچه ریلکس بیبی سایز ۶ مناسب برای دلبندان بین ۹ تا ۲۴ ماهه و برای وزن بالای ۲۵ کیلوگرم مناسب است. پوشک سایز ۶ ریلکس بیبی حاوی ۲۰ عدد پوشک می باشد.

چرا پوشک ریلکس بیبی ؟

دستمال مرطوب ریلکس بیبی

در بسته بندی جدید پوشک های ریلکس بیبی هر پوشک با یک عدد دستمال مرطوب ریلکس بیبی ارائه می گردد که این دستمال نیز بدون پارابن و الکل می باشد.

این محصول دارای PH 5.5 است که پوست به پوست آسیبی وارد نمی کند و دارای ویتامین E و روغن نیز می باشد.

یکی از ویژگی های برجسته در این دستمال مرطوب دارا بودن  عصاره برگ کامومیل جهت نرم کنندگی و لطافت پوست است.

هر بسته ی دستمال مرطوب حاوی ۹۰ عدد دستمال نیز می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید