ریمل های خشک شده را بازسازی کنید !

2021-04-26

پروبیتی: استفاده از ریمل ها، مژه ها را بلندتر و پرپشت تر نشان می دهد در نتیجه آرایش تان را زیباتر می کند. حتما برای شما هم پیش آمده ریملی را خریداری کردید و به سرعت خشک شده است؟ زمان خرید ریمل دقت نمایید که ریمل مرغوب با برند شناخته شده را خریداری کنید. یکی از مهم ترین علل خشک شدن لوازم آرایشی و علل خصوص ریمل، نامرغوب بودن آن است. چنانچه چندین ماه از ریمل استفاده نکنید ممکن است ریمل شما خشک شود. با ما همراه باشید تا با چند روش ساده در خصوص بازسازی ریمل خشک شده آشنایتان نماییم.

آموزش ریمل زدن

پر پشت شدن ابرو و مژه با چند روش ساده

برداشتن پوشش پلاستیکی ریمل

در اغلب موارد استفاده نکردن از ریمل سبب خشک شدن آن می شود. استفاده از ریمل و چرخاندن برس درون مایع سبب تازه ماندن ریمل می شود. اگر ریمل تان خشک شده است می توانید حلقه ی پلاستیکی درب ریمل را بردارید. هر بار قبل از استفاده از ریمل با یک چاقو می توانید این حلقه را در بیاورید و از مایع ریمل استفاده کنید.

بازسازی ریمل با روغن زیتون

استفاده از روغن زیتون برای بازسازی ریمل خشک شده

می توانید چند قطره روغن زیتون را درون ریمل بریزید سپس ریمل را خوب تکان دهید با این روش ریمل شما بازسازی می شود علاوه بر این مسئله روغن زیتون درون ریمل سبب تقویت مژه های شما نیز می شود.

روغن بادام تلخ

روغن بادام تلخ از گذشته به عنوان ماده ای مغزی برای رشد مو کاربرد داشته است. روغن بادام تلخ برای رشد مژه و تقویت آن بسیار کاربردی است. چنانچه ریمل تان خشک شده مقداری روغن بادام به ریمل اضافه کنید تا دوباره به حالت اولیه بازگردد. 

بازسازی ریمل با چای

پر پشت شدن ابرو و مژه با چند روش ساده

استفاده از چای

می توانید چند قطره چای را درون ریمل بریزید تا دوباره ریمل خشک شده شما قابل استفاده شود.

قطره چشمی

یکی از موارد پرکابرد برای بازسازی ریمل های خشک شده استفاده از قطره چشمی است.

بازسازی ریمل با گلاب

گلاب

چند قطره گلاب را درون ریمل تان بریزید سپس تکان دهید تا از حالت خشکی در آید.

مایع لنز

استفاده از مایع لنز برای بازسازی ریمل خشک شده نیز کاربردی است. برای بازسازی ریمل با مایع لنز لازم است ابتدا ریمل را درون آب داغ به مدت ۱۰ دقیقه بگذاریم سپس چند قطره از مایع لنز درون ریمل بریزیم. خوب تکان دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید