۵ ایده ی عالی برای آرایش چشم قهوه ای

2021-02-16

متداوال ترین رنگ چشم، رنگ قهوه ای است که به صورت قهوه ای روشن، قهوه ای تیره، عسلی و… در بین افراد دیده می شود. سایر رنگ ها مانند رنگ چشم آبی و سبز بسیار خاص تر هستند و افراد کمتری دارای این رنگ چشم هستند.

چشم های قهوه ای دارای زرق و برق خاصی هستند و به آرایش آنها نیز باید توجه ویژه ای شود، همراه پروبیتی باشید تا به برخی از نکات زیبایی در خصوص آرایش چشم های قهوه ای جهت برجسته سازی و زیبایی بیشتر بپردازیم.

سایه متالیک

۵ ایده ی عالی برای آرایش چشم قهوه ای

۱٫ استفاده از سایه های متالیک

چشم های قهوه ای با هر نوع سایه چشمی می توانند جذاب و زیبا به نظر برسند. استفاده از سایه چشم متالیک جذابیت بیشتری به صورت با چشم های قهوه ای می بخشد. شما می توانید سایه های مختلفی مانند سایه های متالیک طلایی، قهوه ای یا خاکستری را نیز امتحان کنید، همه این رنگ ها با کمی براق شدن مکمل چشم های قهوه ای هستند.

۲٫ استفاده از سایه های طبیعی

استفاده از سایه های طبیعی نیز می تواند به چشم های قهوه ای جلوه ی ویژه ای ببخشد. بسیاری از بانوان فکر می کنند استفاده از سایه های طبیعی برای این رنگ چشم خیلی جذاب نیست !

رنگ های سایه طبیعی به راحتی می تواند مکمل آرایش چشم شما باشد.

استفاده از سایه چشم های طبیعی برای آرایش های روزانه عالی هستند. این نوع آرایش بسیار ساده است و لازم نیست با رنگ های خاص لباس ها ست شود.

ایده های عالی برای ارایش چشم

۵ ایده ی عالی برای آرایش چشم قهوه ای

۳٫ استفاده از خط چشم های بنفش یا آبی

استفاده از خط چشم مشکی بسیار زیبا است و معمولا با هر رنگ چشمی مطابقت دارد، اما گاهی اوقات کمی بازی با رنگ ها و متفاوت بودن جذاب است.

استفاده از خط چشم ها آبی و بنفش با رنگ قهوه ای چشم در تضاد است و می تواند ظاهری جذاب را برای شما به ارمغان بیاورد.

اگر دوست دارید که کمی متفاوت تر از همیشه به نظر برسید پیشنهاد می کنم حتما از خط چشم بنفش و یا آبی در آرایش خود استفاده کنید.

۴٫ استفاده از براق کننده یا شیمر در آرایش چشم

براق کننده یا شیمرها در قالب سایه و یا خط چشم با رنگ های متنوعی در بازار موجود هستند.

استفاده از شیمر سبز برای افراد با رنگ چشم قهوه ای توصیه می شود!

 افرادی که چشمان سبز رنگ دارند توصیه می شود از سایه چشم سبز استفاده نکنند زیرا رنگ سایه در رنگ چشم آنها گم می شود.

استفاده از شیمر سبز برای افرادی که دارای رنگ چشم قهوه ای هستند بسیار توصیه می شود و زیبایی عجیبی به چشمانشان می بخشد.

 افرادی که دارای رنگ چشم قهوه ای هستند می توانند از سایه سبز رنگ که مناسب برای فصل بهار است استفاده نمایند تا یک آرایش خاص داشته باشند.

۵٫ کانسیلر و کرم دور چشم را فراموش نکنید !

از کانسیر و کرم های دور چشم غافل نشوید! اگر می خواهید آرایش زیبا و خاصی داشته باشید حتما از کرم های دور چشم استفاده نمایید تا تیرگی ها در نواحی چشم را بپوشانید. حلقه های قهوه ای زیر چشم بدون توجه به نوع سایه چشم، می تواند توجه افراد را از چشمانتان منحرف سازد به همین دلیل است که نباید فقط به برجسته سازی چشم های قهوه ای تمرکز کنید، بلکه باید از طراوت و زیبایی پوست اطراف آن نیز اطمینان حاصل نمایید.

اگر نواحی اطراف چشم هایتان دارای تیرگی هست، می توانید این تیرگی ها را با کانسیلر و کرم های دور چشم بپوشانید. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که این ناحیه از صورت شما بهتر آرایش شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید